İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Resim Yükle
  3. Fotoğrafları Online Resim Yükle Sitesi İle Paylaşma 2021

Fotoğrafları Online Resim Yükle Sitesi İle Paylaşma 2021


Geçmişte insanlar resimleri çıktı haline getirip veya mail adreslerine atarak çıkarıyorlar. İnternet kullanımın ve teknolojik gelişmelerin çoğalması ile resimleri online resim yükle sitesi ile kolaylıkla paylaşabiliyoruz. Özel anılarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğrafları internet üzerinden paylaşmak son zamanların popüler işlemleri arasında yer alıyor. İnternet aracılığı ile saniyeler içerisinde yüzlerce resmi html haline getirebilirsiniz.

Online Resim Yükle Sitesi
Online Resim Yükle Sitesi

Eğer resimlerinizi hızlıca sosyal medya ve diğer alanlarda kullanmak için online resim yükleme sitesi işinizi görebilir. Ancak resimleriniz oldukça fazla ise albüm oluşturmanız daha düzenli olacaktır.

Ancak, resimlerinizi toplu halde düzene koymak ve bunları hızlı bir şekilde insanlara ulaştırmak için bir yöntem arıyorsanız, online resim paylaşım hizmetleri sunan ücretsiz bir site aramalısınız. Tüm bu işlemler için sitemizi ister üyelikle ister üye olmadan kullanabilirsiniz.

  1. Resim Yükle Sitesi İle Resimleri Sosyal Ağlarda Paylaşın

Resimlerinizi çevrimiçi paylaşmanın en kolay yolu sosyal ağ sitelerini kullanmaktır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak tonlarca mevcuttur. Sosyal ağ, insanların akrabalar, arkadaşlar ve hatta tanıdık kişilerle resim, video vb. göndererek bağlantı kurabilecekleri bir yerdir. En popüler olanlardan bazıları Google+, Twitter ve Facebook’tur. Çalışma şekli olarak  hepsi bir şekilde aynı şekilde çalışır. Resimleri telefon ve bilgisayardan seçip paylaşabilirsiniz.

  1. Online Resim Yükle Sitesi  Üzerinden Görüntüleri Çevrimiçi Paylaşma

Sosyal paylaşım sitelerine kıyasla fotoğraf paylaşım siteleri bu hileyi yapmak için daha profesyonel bir yol sağlar. İnternette fotoğraf yükleme yeteneğinin yanı sıra, fotoğraf paylaşım siteleri bloglara ve web sitelerine resim göndermek için bağlantılar oluşturabilir. Ayrıca, herhangi bir sitede yüklemek zorunda kalmadan kullanmak için gömülü görüntü kodunu da verir. Bazı fotoğraf paylaşım siteleri, telefonlarınızı web alanınızda düzenlemenize ve hatta kendi albümlerinizi oluşturmanıza da izin verir.

Onlarca ücretsiz online resim yükle sitesi var. Ancak sade ve kullanışlı bir popüler çevrimiçi site resimyukle.org sitesidir. Adından da anlaşılacağı gibi, hizmetini kullanmak için bir ücret, kurulum veya sunucu gerektirmez. Bilgisayarınıza yüklemenize gerek kalmadan sitemizi hemen kullanabilirsiniz.

Sitemiz, görüntüyü çevrimiçi olarak rahatlıkla paylaşmanıza olanak tanır. Sitemizin kullanımı çok kolaydır, sadece aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • Resimyukle.org ücretsiz online resim yükle web sitemize giriş yapın.
  • Sürükleyerek veya “Yüklemeye Başla” butonuna tıklayarak paylaşmak istediğiniz resmi seçin.
  • Fotoğraf yüklemesi tamamlandıktan sonra mevcut paylaşım html ortaya çıkacaktır..
  • Doğrudan bağlantıyı, HTML bağlantısını, kod bağlantısını alacak veya üçüncü taraf uygulamalar aracılığıyla çevrimiçi kolayca paylaşabilirsiniz.
  • Ücretsiz online resim yükle sitesi dışında, resimleri çevrimiçi paylaşmayı deneyebileceğiniz başka web siteleri de var. Çoğu ücretsizdir, diğerleri ise hizmetlerini kullanmak için ödeme gerektirir.  Ancak sitemiz üyelik ve herhangi bir ücret gerektirmez.
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir