1. Ana Sayfa
  2. Hızlı Resim Yükle
  3. Resim Depolama Sitesi 2021

Resim Depolama Sitesi 2021

resim depolama sitesi

Resim depolama sitesi, resminizi internette kolayca yüklemenize ve depolamanıza yardımcı olur. Resim yükleme ve depolama sitesi çoğu bu özellikleri ücretsiz olarak sağlar. Sınırsız fotoğraf yükleme, çeşitli platformlarda paylaşma, gizlilik, resim html kodu alma. gibi ortak özellikler sunan çok sayıda resim depolama sitesi bulunuyor.

Sizlere bu yazımızda ücretsiz resim depolama sitesi olan resimyükle.org sitesinin özelliklerini aktaracağız.

Resim Yükleme Sitesi Özellikleri

  • Ücretsiz resim depolama sitesi, web sitenize, blogunuza veya forumunuza resim kodu eklemenize fırsat verir. Sitenize bir buton yerleştirerek herhangi bir web sitesine resim yükleme imkanı sunar.
  • Aynı zamanda kullanıcılarına en yüksek kalitede ücretsiz çevrimiçi resim barındırma ve paylaşım hizmetleri sunmaktadır. Yazılım, veri depolamayı ve erişimi her yerdeki kullanıcılar için daha kolay ve daha sezgisel hale getirmek için tasarlanmıştır.
  • Özellikle, web sitenize, blogunuza veya forumunuza resim yükleme eklemenize yardımcı olan  resim depolama aracıdır.. Ayrıca site üzerinden aldığınız resim kodunu kopyalayıp web sitenizin HTML koduna yapıştırmanıza da olanak tanır.
  • Resimyükle.org üyelik olmadan ücretsiz 50 MP’ye kadar sınırsız fotoğrafları ücretsiz olarak yedeklemenize yardımcı olur. Üye olarak albüm ve resim alanlarınızı genişletebilirsiniz.
  • Diğer bir özellik olarak telefon depolama alanını site üzerine kolayca aktarabilirsiniz.
  • Resimlerinize herhangi bir telefon, tablet veya bilgisayardan erişmenizi sağlar.
  • Resimyükle.org resim depolama sitesi, yüksek kaliteli ve ücretsiz stok fotoğraflar sunar. Site üzerinde resim yükleme yaptığınız zaman fotoğraflarınızı milyonlarca ziyaretçinin önüne koymanıza ve web sitenizi, blogunuzu veya sosyal medya profilinizi tanıtmanıza olanak tanır.
resim depolama sitesi
Resim Depolama Sitesi

Resim Depolama Siteleri Nelerdir?

Resim depolama siteleri, resimlerinizi İnternet’te kolayca yüklemenize ve barındırmanıza yardımcı olan araçlardır. Çoğu resim barındırma sitesi bu özelliği ücretsiz olarak sağlar. Bu resim barındırma siteleri ayrıca sınırsız fotoğraf yükleme, çeşitli platformlarda paylaşma, gizlilik üzerinde tam kontrol, resim düzenleme ve geliştirmeler vb. gibi ortak özellikler sunar.

Resimleri Ücretsiz Olarak Nerede Saklayabilirim?

Google Fotoğraflar,resimyükle.org gibi ücretsiz resim barındırma sitelerinde resimleri ücretsiz olarak barındırabilirsiniz. Bu ücretsiz resim saklama siteleri, bilgisayar, cep telefonu gibi birden çok cihazı kullanarak resimlerinizi, medyanızı, belgelerinizi vb. dosyalarınızı depolamanıza olanak tanır.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap